TESLİMAT ŞARTLARI

Ürün sayfasında "Aynı Gün Kargo" logosu gördüğünüz ürünler dışında, sipariş verdiğiniz ürünler ürün açıklamasında belirtilen sürede kargoya verilir.  Kargoya teslim edilen ürünler Türkiye için 1-5 iş günü, yurtdışı siparişler için 2-10 iş günü içinde elinize ulaşır. 

Aynı Gün Kargo ibaresi olan ürünlerde, saat 13.00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde, 13.00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. 


DEĞİŞİM VE İADE / İADE ŞARTLARI


Uluslararası siparişlerde, hatalı ürünler dışında iade kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürünleri, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla iade formunu doldurarak siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde orijinal ambalajıyla birlikte, anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla geri gönderebilirsiniz.

İadeniz bize ulaştığında e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Hijyenik nedenlerden dolayı iç giyim, mayo, bikini, çorap gibi ürünlerin iade/değişimleri yapılmamaktadır.

Tasarımcı ürünlerinde iade kabul edimemektedir, bu tarz ürünlerde sadece beden değişimi ve isteğe bağlı tadilat yapılmaktadır.

Geri ödeme işlemleriniz 10 gün içerisinde gerçekleştirilir, işlem bitiminde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Gönderdiğiniz ürünler iade kapsamına girmiyorsa, iade alınmaz ve kargo ücreti 365ist tarafından karşılanmaz.


ÜRÜN İADE ADRESİ:

Türkmen Teknoloji A.Ş. - Bomonti Silahşör Caddesi No:38 34381 Şişli / İstanbul Türkiye


Yüklüyor...
×